Společnost KEMOLO lyofilizačních zařízení je jedním z hlavních výrobců a dodavatelů rozsáhlého průmyslového zařízení na lyofilizaci potravin se dvěma dílnami do 60 000 čtverečních stop v Číně na výrobu lyofilizačních zařízení pouze od roku 2005, dodala více než 1600 kompletních sad sušení vymrazováním potravin systémy uživatelům ve 50 zemích po celém světě.


KEMOLO nabízí
Projekt lyofilizace < 3 tuny denně - standardní jednojednotkový lyofilizační stroj KEMOLO.

Projekt lyofilizace 3 - 30 tun denně - standardní vícejednotkové lyofilizátory KEMOLO.

> 30 tun denního lyofilizačního projektu - speciální přizpůsobené lyofilizační zařízení.


Návrh továrny, výroba zařízení na sušení mrazem, instalace, uvedení do provozu, školení.


KEMOLO Kontrola kvality a záruka

Stroje na lyofilizaci KEMOLO jsou vyrobeny podle mezinárodního standardu (ISO9001, CE, ASME, EAC, FDA) s DVAletou celosvětovou zárukou. Kontrola materiálu, kontrola tloušťky, kontrola značky komponentů.


Zkoušení 3stupňové tlakové zkoušky, NDT zkoušky; Test bez zátěže a test při plné zátěži. mrazicí sušička, lyofilizátory, lyofilizační stroj, zařízení,

Kontrola QC, OQ, PQ, FAT společností KEMOLO, kontrola třetí strany je přijatelná. 


Díky použití špičkového značkového příslušenství a sofistikovaného řemeslného zpracování si mrazicí sušičky KEMOLO, které fungují u uživatelů po desetiletí stabilně a spolehlivě, získaly dobrou pověst a důvěru uživatelů. Uživatelé KEMOLO vytvořili slavné lyofilizované značky a rozšířili se se značnými ziskovými maržemi.


Všichni noví zákazníci mohli snadno zjistit, že „mrazová sušička KEMOLO“ je na Googlu horké klíčové slovo, Bing. Dlouholetým pečlivým komplexním srovnáním by zjistili, že KEMOLO je nejlepší volbou ze všech dodavatelů. Neváhejte a okamžitě kontaktujte KEMOLO a vytvořte si svůj vlastní lyofilizovaný podnik v co nejkratším čase.Získejte cenovou nabídku

Získejte cenovou nabídku. Obdržíte rychlou odpověď, kromě víkendů a svátků.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail