KEMOLO saldēšanas žāvētāju uzņēmums ir viens no galvenajiem liela mēroga rūpniecisko pārtikas produktu saldēšanas žāvēšanas iekārtu ražotājiem un piegādātājiem ar divām darbnīcām līdz 60 000 kv.pēdām Ķīnā saldētavu ražošanai tikai kopš 2005. gada, piegādājis 1600+ pilnus pārtikas liofilizēšanas komplektus. sistēmas lietotājiem vairāk nekā 50 valstīs visā pasaulē.

KEMOLO piedāvājumi

< 3 tonnas ikdienas saldēšanas žāvēšanas projekts - standarta KEMOLO vienas vienības liofilizēšanas iekārta.

3 - 30 tonnas ikdienas saldēšanas žāvēšanas projekts - standarta KEMOLO daudzvienību saldēšanas žāvētāji.

> 30 tonnas ikdienas saldēšanas žāvēšanas projekts - speciālas pielāgotas liofilizēšanas iekārtas.


Rūpnīcas projektēšana, saldēšanas žāvēšanas iekārtu izgatavošana, uzstādīšana, palaišana, apmācība.


KEMOLO Kvalitātes kontrole un garantija

KEMOLO saldētavas ir izgatavotas saskaņā ar starptautisko standartu (ISO9001, CE, ASME, EAC, FDA) ar DIVU gadu pasaules garantiju. Materiālu pārbaude, biezuma pārbaude, komponentu zīmola pārbaude.


Testēšana 3 posmu spiediena testi, NDT testi; Bezslodzes tests un pilnas slodzes tests. saldēšanas žāvētājs, liofilizatori, liofilizācijas iekārta, aprīkojums,

KEMOLO veiktā QC, OQ, PQ, FAT pārbaude, trešās puses pārbaude ir pieņemama.


Izmantojot labāko zīmolu piederumus un izsmalcinātu meistarību, KEMOLO saldēšanas žāvētāji, kas gadu desmitiem stabili un uzticami darbojas lietotāju vietnē, ieguva labu reputāciju un lietotāju uzticību. KEMOLO lietotāji ir izveidojuši slavenus liofilizētus zīmolus un paplašinājušies ar ievērojamām peļņas normām.


Visi jaunie klienti var viegli uzzināt, ka “KEMOLO saldētavas žāvētājs” ir populārākais atslēgvārds Google tīklā Bing. Veicot ilgu laiku rūpīgu visaptverošu salīdzinājumu, viņi atklāj, ka KEMOLO ir labākais risinājums starp visiem piegādātājiem. Nevilcinieties nekavējoties sazināties ar KEMOLO, lai pēc iespējas ātrāk izveidotu savu liofilizēto uzņēmumu.Saņemt citātu

Iegūstiet citātu. Jūs saņemsiet ātru atbildi, izņemot nedēļas nogali un svētku dienas.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail