Kemolo Freeze Dryer Co., Ltd., tāpat kā nosaukums, galvenokārt un tikai ir paredzēts "saldēšanas žāvētājam". Kemolo ir liels pārtikas, uztura, bioloģisko, farmācijas, ekstraktu, kafijas un lolojumdzīvnieku barības u.c. saldētavu klāsta ražotājs un eksportētājs.

 

Dibinātāju komanda ir iesaistījusies liofilizēšanas nozarē kopš 2005. gada. Sākotnēji no 20 000 kvadrātpēdu platības un mūsdienās attīstījās līdz 140 000 kvadrātpēdām, Kemolo kļūst par pasaules lielu liofilizēšanas iekārtu ražotāju.


saldēšanas žāvētājs, liofilizatori, liofilizācijas iekārta, aprīkojums,

Ar unikāliem liofilizēšanas dizaina un enerģijas taupīšanas patentiem tiek uzbūvētas vairākas liela mēroga ražošanas līnijas, tāpēc, lai nodrošinātu ātru piegādes laiku, vienlaikus var izgatavot desmitiem lielu liofilizēšanas iekārtu!

 

Lielo saldēšanas žāvētāju gada ražošanas jauda ir simtiem vienību, bet mazo saldēšanas žāvētāju gada ražošanas jauda ir tūkstošiem vienību. Pašlaik tūkstošiem Kemolo lielo liofilizēto iekārtu un desmitiem tūkstošu mazu saldēšanas žāvētāju darbojas vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē. Liela mēroga pārtikas produktu liofilizēšanas nozarē lielāko tirgus daļu aizņem Kemolo. Un 7 pēcpārdošanas servisa centri ir uzbūvēti Eiropā, Ziemeļamerikā, Latīņamerikā, Okeānijā, Tuvajos Austrumos, Tuvajos un Austrumāzijā. Īstenojot ciešāku sadarbību, kopā ar partneriem tiks izveidots vairāk mārketinga un pēcpārdošanas servisa centru desmitiem pasaules valstu.

 

Starptautiskajam tirgum tiek piedāvāti 8 sērijas saldēšanas žāvētāji, lai apmierinātu dažādu klientu vajadzības

saldēšanas žāvētājs, liofilizatori, liofilizācijas iekārta, aprīkojums,

HL sērijas ir mazas un piemērotas mājām, universitātēm, laboratorijām, pētniecības institūtiem vai maziem uzņēmumiem. EL sērijas ir vienkāršā un kompaktā struktūrā un izgatavotas no krāsota tērauda ar ekonomiskiem piederumiem; EL-Pro ir modernizēts uz nerūsējošā tērauda kameru; EL-Max ir modernizēts uz nerūsējošā tērauda un augstākās kvalitātes piederumiem; FD sērijai ir spēcīgs kameras dizains. FD-E ir izstarojoša tipa un izgatavota no nerūsējošā tērauda kameras ar ekonomiskiem piederumiem, FD-R ir starojoša tipa un izgatavota no nerūsējošā tērauda kameras ar augstākās kvalitātes piederumiem; FD-C ir vadoša tipa un izgatavots no nerūsējošā tērauda kameras ar izciliem piederumiem. PL sērijas liofilizatori ir piemēroti neinjicējamiem medikamentiem. Pēc ilgstošas pūles Kemolo liofilizētās žāvēšanas iekārtas ir lieliski optimizētas uzticamības, stabilitātes un izturības aspektos! Pētniecības un attīstības komandas mērķi ir: lielāka jauda, īsāks liofilizēšanas laiks, mazāks enerģijas patēriņš

saldēšanas žāvētājs, liofilizatori, liofilizācijas iekārta, aprīkojums,


Materiālu pārbaude, biezuma pārbaude, detaļu zīmola pārbaude.

Tests 3 pakāpju spiediena pārbaude, NDT tests; bezslodzes tests un pilnas slodzes tests.

QC, OQ, PQ, FAT, trešās puses pārbaude ir pieņemama.

 

Izmantojot labāko zīmolu piederumus un izsmalcinātu meistarību, Kemolo saldēšanas žāvētāji ir stabili un uzticami darbojušies lietotāju vietās jau vairākus gadu desmitus, ieguvuši labu reputāciju un lietotāju uzticību. Kemolo lietotāji jau ir izveidojuši daudzus slavenus liofilizētus zīmolus un paplašinājuši savu darbību ar iespaidīgām peļņas normām.

 

Visi klienti var viegli atrast, ka "Kemolo saldētavas žāvētājs" ir populārākais atslēgvārds Google, Bing un YouTube.

Pēc ilga un rūpīga visaptveroša salīdzinājuma viņi atklāja, ka Kemolo ir labākā izvēle starp visiem saldēšanas žāvētāju piegādātājiem.

Sazinieties ar Kemolo tūlīt, lai iegūtu vērtīgāku informāciju. Vairāk cilvēku gūs labumu no šīs potenciālās liofilizēšanas tehnoloģijas! 


Kemolo saldētavas žāvētāju galveno tirgu saraksts:

Ķīna, Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Austrālija, Jaunzēlande, Lielbritānija, Vācija, Francija, Itālija, Spānija, Grieķija, Somija, Dānija, Zviedrija, Norvēģija, Islande, Nīderlande, Polija, Austrija, Slovēnija, Rumānija, Krievija, Igaunija, Serbija , Latvija, Horvātija, Moldova, Ziemeļmaķedonija, Libāna, Saūda Arābija, Bahreina, Izraēla, Ēģipte, Turcija, Indija, Uzbekistāna, Turkmenistāna, Tadžikistāna, Mongolija, Taizeme, Singapūra, Malaizija, Indonēzija, Vjetnama, Filipīnas, Mjanma , Tonga, Meksika , Ekvadora, Nikaragva, Bolīvija, Čīle, Kostarika, Kolumbija, Dienvidāfrika, Kenija, Uganda, Angola, Malāvija, Peru, Gvatemala, Argentīna, Paragvaja, Tobāgo utt.

Saņemt citātu

Iegūstiet citātu. Jūs saņemsiet ātru atbildi, izņemot nedēļas nogali un svētku dienas.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail