Kemolo Freeze Dryer Co., Ltd., podobnie jak sama nazwa, zajmuje się głównie i wyłącznie „liofilizatorami”. Kemolo jest dużym producentem i eksporterem szerokiej gamy liofilizatorów do żywności, produktów odżywczych, biologicznych, farmaceutycznych, ekstraktów, kawy i karmy dla zwierząt domowych itp.

 

Zespół założycielski działa w branży liofilizacji od 2005 roku. Początkowo firma Kemolo zajmowała powierzchnię 20 000 stóp kwadratowych, a obecnie rozwinęła się do 140 000 stóp kwadratowych i stała się największym na świecie producentem sprzętu do liofilizacji.


liofilizator, liofilizatory, maszyna do liofilizacji, sprzęt,

Dzięki unikalnym patentom na konstrukcję liofilizacji i oszczędzanie energii buduje się kilka linii produkcyjnych na dużą skalę, dlatego można jednocześnie wyprodukować dziesiątki dużych maszyn do liofilizacji, co zapewnia szybki czas dostawy!

 

Roczna zdolność produkcyjna dużych liofilizatorów to setki jednostek, a roczna zdolność produkcyjna małych liofilizatorów to tysiące jednostek. Obecnie tysiące dużych urządzeń Kemolo do liofilizacji i dziesiątki tysięcy małych liofilizatorów działają w ponad 60 krajach na całym świecie. W branży liofilizacji żywności na dużą skalę większość udziału w rynku ma Kemolo. Powstaje 7 centrów obsługi posprzedażnej w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Oceanii, na Bliskim Wschodzie, w Azji Środkowej i Wschodniej. Wraz z wdrożeniem szerszej współpracy, wraz z partnerami powstanie więcej centrów marketingu i obsługi posprzedażnej w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

 

Liofilizatory serii 8 są dostarczane na rynek międzynarodowy, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów

liofilizator, liofilizatory, maszyna do liofilizacji, sprzęt,

Seria HL jest mała i nadaje się do domów, uniwersytetów, laboratoriów, instytutów badawczych lub małych przedsiębiorstw. Seria EL ma prostą i zwartą konstrukcję i jest wykonana z malowanej stali z ekonomicznymi akcesoriami; EL-Pro został zmodernizowany do komory ze stali nierdzewnej; EL-Max jest wyposażony w stal nierdzewną i akcesoria premium; Seria FD to mocna konstrukcja komory. FD-E to typ promiennikowy wykonany z komory ze stali nierdzewnej z ekonomicznymi akcesoriami, FD-R to typ promiennikowy wykonany z komory ze stali nierdzewnej z akcesoriami premium; FD-C jest typu przewodzącego i wykonany jest z komory ze stali nierdzewnej z wysokiej jakości akcesoriami. Liofilizatory serii PL nadają się do farmaceutyków nie do wstrzykiwania. Po długotrwałych wysiłkach liofilizatory Kemolo są doskonale zoptymalizowane pod względem niezawodności, stabilności i trwałości! Cele zespołu badawczo-rozwojowego to: większa wydajność, krótszy czas liofilizacji, mniejsze zużycie energii

liofilizator, liofilizatory, maszyna do liofilizacji, sprzęt,


Kontrola materiału, kontrola grubości, weryfikacja marki komponentu.

Test 3-stopniowa próba ciśnieniowa, próba NDT; test bez obciążenia i test pełnego obciążenia.

Kontrola jakości, OQ, PQ, FAT i strony trzeciej jest akceptowalna.

 

Dzięki zastosowaniu akcesoriów najlepszych marek i wyrafinowanemu wykonaniu liofilizatory Kemolo działają stabilnie i niezawodnie w zakładach użytkowników od kilkudziesięciu lat, zyskując dobrą reputację i zaufanie użytkowników. Użytkownicy Kemolo stworzyli już wiele znanych marek liofilizowanych produktów i rozwinęli je, zapewniając imponujące marże zysku.

 

Wszyscy klienci z łatwością mogą stwierdzić, że „liofilizator Kemolo” to popularne słowo kluczowe w Google, Bing i YouTube.

Po długim i dokładnym, kompleksowym porównaniu odkryli, że Kemolo to najlepszy wybór spośród wszystkich dostawców liofilizatorów.

Skontaktuj się teraz z Kemolo, aby uzyskać więcej cennych informacji. Więcej osób skorzysta z tej potencjalnej technologii liofilizacji! 


Lista kluczowych rynków liofilizatorów Kemolo:

Chiny, Stany Zjednoczone, Kanada, Australia, Nowa Zelandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Włochy, Hiszpania, Grecja, Finlandia, Dania, Szwecja, Norwegia, Islandia, Holandia, Polska, Austria, Słowenia, Rumunia, Rosja, Estonia, Serbia , Łotwa, Chorwacja, Mołdawia, Macedonia Północna, Liban, Arabia Saudyjska, Bahrajn, Izrael, Egipt, Turcja, Indie, Uzbekistan, Turkmenistan, Tadżykistan, Mongolia, Tajlandia, Singapur, Malezja, Indonezja, Wietnam, Filipiny, Birma, Tonga, Meksyk , Ekwador, Nikaragua, Boliwia, Chile, Kostaryka, Kolumbia, Republika Południowej Afryki, Kenia, Uganda, Angola, Malawi, Peru, Gwatemala, Argentyna, Paragwaj, Tobago itp.

Uzyskaj wycenę

Uzyskaj wycenę. Otrzymasz szybką odpowiedź, z wyjątkiem weekendu i wakacji.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail