Firma KEMOLO liofilizator jest jednym z głównych producentów i dostawców wielkogabarytowych przemysłowych urządzeń do liofilizacji żywności z dwoma warsztatami do 60 000 stóp kwadratowych w Chinach do produkcji liofilizatów tylko od 2005 roku, dostarczył ponad 1600 kompletnych zestawów do liofilizacji żywności systemów do użytkowników w ponad 50 krajach na całym świecie.

Oferty KEMOLO
Projekt liofilizacji < 3 tony dziennie - standardowa liofilizacja jednoelementowa KEMOLO.

Projekt liofilizacji 3 - 30 ton dziennie - standardowe liofilizatory wieloelementowe KEMOLO.

> 30 ton dziennie projekt liofilizacji - specjalny, dostosowany do potrzeb klienta sprzęt do liofilizacji.


Projekt fabryczny, produkcja urządzeń do liofilizacji, montaż, uruchomienie, szkolenie.


Kontrola jakości i gwarancja KEMOLO

Liofilizatory KEMOLO są wykonane zgodnie z międzynarodowym standardem (ISO9001, CE, ASME, EAC, FDA) z dwuletnią światową gwarancją. Kontrola materiału, kontrola grubości, weryfikacja marki komponentów.


Badania 3 etapowe próby ciśnieniowe, badania NDT; Test bez obciążenia i test pełnego obciążenia.

Inspekcja QC, OQ, PQ, FAT przez KEMOLO, inspekcja strony trzeciej jest akceptowalna. liofilizator, liofilizatory, maszyna do liofilizacji, sprzęt,


Dzięki zastosowaniu najlepszych markowych akcesoriów i wyrafinowanemu kunsztowi, liofilizatory KEMOLO pracujące u użytkowników stabilnie i niezawodnie przez dziesięciolecia, zyskały dobrą reputację i zaufanie użytkowników. Użytkownicy KEMOLO stworzyli znane liofilizowane marki i rozwinęli się ze znacznymi marżami zysku.


Wszyscy nowi klienci mogli łatwo znaleźć, że „liofilizator KEMOLO” to gorące słowo kluczowe w Google, Bing. Dzięki starannemu i dokładnemu porównawczemu przez długi czas okazało się, że KEMOLO jest najlepszą opcją wśród wszystkich dostawców. Nie wahaj się natychmiast skontaktować z KEMOLO, aby jak najszybciej stworzyć własną firmę liofilizowaną.Uzyskaj wycenę

Uzyskaj wycenę. Otrzymasz szybką odpowiedź, z wyjątkiem weekendu i wakacji.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail