Spoločnosť KEMOLO s mraziacimi sušičkami je jedným z hlavných výrobcov a dodávateľov veľkých priemyselných zariadení na sušenie vymrazovaním potravín s dvoma dielňami do 60 000 štvorcových stôp v Číne na výrobu sušičiek mrazením iba od roku 2005, dodala viac ako 1600 kompletných sád sušenia vymrazovaním potravín. systémy používateľom v 50 krajinách po celom svete.

KEMOLO ponúka

Projekt lyofilizácie < 3 tony denne - štandardný jednojednotkový lyofilizačný stroj KEMOLO.

Projekt lyofilizácie 3 - 30 ton denne - štandardné multi-jednotkové lyofilizátory KEMOLO.

> 30 ton denného projektu lyofilizácie - špeciálne prispôsobené zariadenie na lyofilizáciu.


Továrenský dizajn, výroba zariadenia na sušenie mrazom, inštalácia, spustenie, školenie.


KEMOLO Kontrola kvality a záruka

Stroje na lyofilizáciu KEMOLO sú vyrobené podľa medzinárodného štandardu (ISO9001, CE, ASME, EAC, FDA) s DVA ročnou celosvetovou zárukou. Kontrola materiálu, kontrola hrúbky, overenie značky komponentov.


Skúšanie 3-stupňové tlakové skúšky, NDT skúšky; Test bez zaťaženia a test pri plnom zaťažení. lyofilizácia, lyofilizátor, lyofilizátory, vymrazovacie zariadenia, zariadenia

Kontrola QC, OQ, PQ, FAT spoločnosťou KEMOLO, kontrola tretej strany je prijateľná.


Vďaka použitiu špičkového značkového príslušenstva a sofistikovanému remeselnému spracovaniu si mraziace sušičky KEMOLO, ktoré fungujú u používateľov desiatky rokov stabilne a spoľahlivo, získali dobrú povesť a dôveru používateľov. Používatelia KEMOLO vytvorili známe značky sušených mrazom a rozšírili sa so značnými ziskovými maržami.


Všetci noví zákazníci môžu ľahko zistiť, že „mrazová sušička KEMOLO“ je horúce kľúčové slovo na Googli, Bing. Dlhým starostlivým komplexným porovnávaním by zistili, že KEMOLO je najlepšia voľba spomedzi všetkých dodávateľov. Neváhajte ihneď kontaktovať KEMOLO, aby ste si v čo najskoršom čase vytvorili svoj vlastný lyofilizovaný podnik.


Dostat ponuku

Získajte cenovú ponuku. Dostanete rýchlu odpoveď, okrem víkendov a sviatkov.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail