Kemolo Freeze Dryer Co., Ltd., adı gibi, esas olarak ve yalnızca "dondurarak kurutucu"ya adanmıştır. Kemolo, gıda, beslenme, biyolojik, farmasötik, ekstrakt ürünler, kahve ve evcil hayvan yemi vb. için çok çeşitli dondurarak kurutucuların büyük bir üreticisi ve ihracatçısıdır.

Kurucu ekip 2005 yılından bu yana dondurarak kurutma sektöründe faaliyet göstermektedir. Başlangıçta 20.000 metrekarelik bir alandan başlayıp günümüzde 140.000 metrekareye ulaşan Kemolo, dünya çapında büyük bir dondurarak kurutma ekipmanı üreticisi haline gelmiştir.


dondurarak kurutucu, liyofilizatör, dondurarak kurutma makinesi, ekipman

Benzersiz dondurarak kurutma tasarımı ve enerji tasarrufu patentleriyle, birkaç büyük ölçekli üretim hattı inşa edilmiştir, bu nedenle hızlı teslimat süresi için düzinelerce büyük dondurarak kurutma makinesi aynı anda üretilebilir!

 

Büyük dondurarak kurutucuların yıllık üretim kapasitesi yüzlerce adet, küçük dondurarak kurutucuların yıllık üretim kapasitesi ise binlerce adettir. Şu anda dünya çapında 60'tan fazla ülkede binlerce Kemolo büyük dondurularak kurutulan ekipmanı ve on binlerce küçük dondurularak kurutucu çalışıyor. Büyük ölçekli gıda dondurarak kurutma endüstrisinde pazar payının çoğunluğu Kemolo'ya ait. Avrupa, Kuzey Amerika, Latin Amerika, Okyanusya, Orta Doğu, Orta ve Doğu Asya'da ise 7 adet satış sonrası hizmet merkezi bulunmaktadır. Daha fazla işbirliğinin hayata geçirilmesiyle dünya çapında onlarca ülkede partnerlerle birlikte daha fazla pazarlama ve satış sonrası hizmet merkezi kurulacak.

 

Farklı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için 8 serisi dondurarak kurutucular uluslararası pazara sunulmaktadır

dondurarak kurutucu, liyofilizatör, dondurarak kurutma makinesi, ekipman

HL serisi küçüktür ve evler, üniversiteler, laboratuvarlar, araştırma enstitüleri veya küçük işletmeler için uygundur. EL serisi basit ve kompakt yapıda, boyalı çelikten yapılmış, ekonomik aksesuarlarla; EL-Pro, paslanmaz çelik hazneye yükseltildi; EL-Max, paslanmaz çelik ve birinci sınıf aksesuarlara yükseltildi; FD serisi güçlü oda tasarımına sahiptir. FD-E radyant tiptir ve ekonomik aksesuarlara sahip paslanmaz çelik hazneden yapılmıştır, FD-R radyant tiptir ve birinci sınıf aksesuarlara sahip paslanmaz çelik hazneden yapılmıştır; FD-C iletken tiptedir ve birinci sınıf aksesuarlarla birlikte paslanmaz çelik hazneden yapılmıştır. PL serisi liyofilizatörler enjekte edilemeyen farmasötikler için uygundur. Uzun süreli çabaların ardından Kemolo dondurarak kurutma makineleri güvenilirlik, stabilite ve dayanıklılık açısından mükemmel şekilde optimize edilmiştir! Ar-Ge ekibinin hedefleri; daha büyük kapasite, daha kısa dondurarak kurutma süresi, daha düşük enerji tüketimidir


dondurarak kurutucu, liyofilizatör, dondurarak kurutma makinesi, ekipman

Malzeme denetimi, kalınlık denetimi, bileşen markası doğrulaması.

3 aşamalı basınç testi, NDT testi; yüksüz test ve tam yük testi.

QC, OQ, PQ, FAT, üçüncü taraf denetimi kabul edilebilir.

 

En iyi marka aksesuarları ve gelişmiş işçiliği benimseyen Kemolo dondurarak kurutucular, onlarca yıldır kullanıcı tesislerinde istikrarlı ve güvenilir bir şekilde çalışmakta ve kullanıcılardan iyi bir itibar ve güven kazanmıştır. Kemolo kullanıcıları halihazırda birçok ünlü dondurularak kurutulmuş markayı yarattı ve etkileyici kar marjlarıyla genişledi.

 

Tüm müşteriler "Kemolo dondurarak kurutma makinesinin" Google, Bing ve YouTube'da popüler bir anahtar kelime olduğunu kolayca bulabilir.

Uzun ve dikkatli bir karşılaştırmanın ardından Kemolo'nun tüm dondurarak kurutma makinesi tedarikçileri arasında en iyi seçim olduğunu buldular.

Daha değerli bilgiler için şimdi Kemolo ile iletişime geçin. Bu potansiyel dondurarak kurutma teknolojisinden daha fazla insan yararlanacak


Kemolo dondurarak kurutucuların önemli pazarlarının listesi:

Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Yunanistan, Finlandiya, Danimarka, İsveç, Norveç, İzlanda, Hollanda, Polonya, Avusturya, Slovenya, Romanya, Rusya, Estonya, Sırbistan , Letonya, Hırvatistan, Moldova, Kuzey Makedonya, Lübnan, Suudi Arabistan, Bahreyn, İsrail, Mısır, Türkiye, Hindistan, Özbekistan, Türkmenistan, Tacikistan, Moğolistan, Tayland, Singapur, Malezya, Endonezya, Vietnam, Filipinler, Myanmar, Tonga, Meksika , Ekvador, Nikaragua, Bolivya, Şili, Kosta Rika, Kolombiya, Güney Afrika, Kenya, Uganda, Angola, Malavi, Peru, Guatemala, Arjantin, Paraguay, Tobago vb.

Fiyat teklifi al

Fiyat teklifi alın. Hafta sonu ve tatil günleri hariç hızlı bir cevap alacaksınız.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail