KEMOLO Freeze Dryer şirketi, Çin'de 60.000 sq.ft'ye kadar iki atölye ile gıda için büyük ölçekli endüstriyel dondurarak kurutma ekipmanının ana üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir, yalnızca 2005'ten beri dondurarak kurutucular üretmek için 1600+ komple gıda dondurarak kurutma seti tedarik etmiştir. dünya çapında 50 'ten fazla ülkedeki kullanıcılara sistemler.


KEMOLO teklifleri

< 3 ton günlük dondurarak kurutma projesi - standart KEMOLO tek ünite dondurarak kurutma makinesi.

3 - 30 ton günlük dondurarak kurutma projesi - standart KEMOLO çok üniteli dondurarak kurutucular.

> 30 ton günlük dondurarak kurutma projesi - özel özelleştirilmiş dondurarak kurutma ekipmanı.


Fabrika tasarımı, dondurarak kurutma ekipmanı imalatı, kurulumu, devreye alınması, eğitimi.

KEMOLO Kalite kontrol ve Garanti


KEMOLO dondurarak kurutma makineleri, dünya çapında İKİ yıl garanti ile uluslararası standartlara (ISO9001, CE, ASME, EAC, FDA) göre yapılır. Malzeme denetimi, kalınlık denetimi, bileşen marka doğrulaması. 3 aşamalı basınç testleri, NDT testleri; Yüksüz test ve tam yük testi. 


Muayene QC, OQ, PQ, KEMOLO tarafından FAT, 3. Taraf denetimi kabul edilebilir. dondurarak kurutucu, liyofilizatör, dondurarak kurutma makinesi, ekipman


En iyi marka aksesuarları ve sofistike işçiliği benimseyerek, kullanıcıların sitesinde onlarca yıldır istikrarlı ve güvenilir bir şekilde çalışan KEMOLO dondurarak kurutucular, kullanıcılardan iyi bir itibar ve güven kazandı. KEMOLO kullanıcıları ünlü dondurularak kurutulmuş markalar yarattı ve önemli kar marjlarıyla genişledi.


Tüm yeni müşteriler, "KEMOLO dondurarak kurutma makinesinin" Google, Bing'de sıcak bir anahtar kelime olduğunu kolayca bulabilir. Uzun süre dikkatli ve kapsamlı bir karşılaştırma yaparak, KEMOLO'nun tüm tedarikçiler arasında en iyi seçenek olduğunu göreceklerdi. Kendi dondurularak kurutulmuş işinizi mümkün olan en kısa sürede oluşturmak için hemen KEMOLO ile iletişime geçmekten çekinmeyin.Fiyat teklifi al

Fiyat teklifi alın. Hafta sonu ve tatil günleri hariç hızlı bir cevap alacaksınız.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail