Kemolo Freeze Dryer Co., Ltd., nagu ka nimi, on pühendatud "külmkuivatile" peamiselt ja ainult. Kemolo on paljude toiduainete, toitumisalaste, bioloogiliste, farmaatsiatoodete, ekstraktide, kohvi ja lemmikloomatoidu jms külmkuivatite suur tootja ja eksportija.

 

Asutajameeskond on külmkuivatustööstusega tegelenud alates 2005. aastast. Algselt 20 000 ruutjalga pindalast ja tänapäeval 140 000 ruutjalga arenenud Kemolost saab ülemaailmne suur külmkuivatusseadmete tootja.


külmkuivati, lüofilisaatorid, külmkuivatusmasin, seadmed

Ainulaadsete külmkuivatusdisaini ja energiasäästu patentidega on ehitatud mitu suuremahulist tootmisliini, mistõttu saab kiire tarneaja tagamiseks toota korraga kümneid suuri külmkuivatusmasinaid!

 

Suurte külmkuivatite aastane tootmisvõimsus on sadu ühikuid ja väikeste külmkuivatite aastane tootmisvõimsus tuhandeid ühikuid. Praegu töötavad tuhanded Kemolo suured külmkuivatatud seadmed ja kümned tuhanded väikesed külmkuivatid enam kui 60 riigis üle maailma. Suuremahulises toiduainete külmkuivatustööstuses on enamuse turuosast Kemolo. Ja 7 müügijärgset teeninduskeskust on ehitatud Euroopas, Põhja-Ameerikas, Ladina-Ameerikas, Okeaanias, Lähis-Idas, Lähis- ja Ida-Aasias. Suurema koostöö rakendamisega luuakse koos partneritega rohkem turundus- ja järelteeninduskeskusi kümnetes riikides üle maailma.

 

8-seeria külmkuivatid pakutakse rahvusvahelisele turule, et rahuldada erinevate klientide vajadusi

külmkuivati, lüofilisaatorid, külmkuivatusmasin, seadmed

HL seeriad on väikesed ja sobivad kodudesse, ülikoolidesse, laboritesse, uurimisinstituutidesse või väikeettevõtetesse. EL-seeria on lihtsa ja kompaktse struktuuriga ning valmistatud värvitud terasest koos säästlike tarvikutega; EL-Pro on uuendatud roostevabast terasest kambriks; EL-Max on uuendatud roostevabast terasest ja esmaklassilistest tarvikutest; FD-seeria on tugeva kambrikujundusega. FD-E on kiirgavat tüüpi ja valmistatud roostevabast terasest kambrist koos ökonoomse lisavarustusega, FD-R on kiirgavat tüüpi ja valmistatud roostevabast terasest kambrist koos esmaklassiliste tarvikutega; FD-C on juhtivat tüüpi ja valmistatud roostevabast terasest kambrist koos esmaklassiliste tarvikutega. PL-seeria lüofilisaatorid sobivad mittesüstitavate ravimite jaoks. Pärast pikaajalisi pingutusi on Kemolo külmkuivatusmasinad töökindluse, stabiilsuse ja vastupidavuse aspektides suurepäraselt optimeeritud! Teadus- ja arendusmeeskonna eesmärgid on: suurem võimsus, lühem külmkuivatusaeg, väiksem energiatarbimine. 

külmkuivati, lüofilisaatorid, külmkuivatusmasin, seadmed


Materjali kontroll, paksuse kontroll, komponentide kaubamärgi kontroll.

Test 3-astmeline survekatse, NDT test; tühi- ja täiskoormuse test.

QC, OQ, PQ, FAT, kolmanda osapoole kontroll on vastuvõetav.

 

Kasutades tippbrändi tarvikuid ja kogenud viimistletud oskust, on Kemolo külmkuivatid töötanud stabiilselt ja usaldusväärselt kasutajakohtades juba mitu aastakümmet, saavutanud hea maine ja kasutajate usalduse. Kemolo kasutajad on juba loonud palju kuulsaid külmkuivatatud kaubamärke ja laienenud muljetavaldava kasumimarginaaliga.

 

Kõik kliendid leiavad kergesti, et "Kemolo külmkuivati" on Google'is, Bingis ja YouTube'is kuum märksõna.

Pärast pikka ja hoolikat põhjalikku võrdlust leidsid nad, et Kemolo on kõigi külmkuivatite tarnijate seas parim valik.

Väärtusliku teabe saamiseks võtke kohe ühendust Kemologa. Sellest potentsiaalsest külmkuivatustehnoloogiast saavad kasu rohkem inimesi! 


Kemolo külmkuivatite peamiste turgude loend:

Hiina, Ameerika Ühendriigid, Kanada, Austraalia, Uus-Meremaa, Ühendkuningriik, Saksamaa, Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania, Kreeka, Soome, Taani, Rootsi, Norra, Island, Holland, Poola, Austria, Sloveenia, Rumeenia, Venemaa , Eesti, Serbia , Läti, Horvaatia, Moldova, Põhja-Makedoonia, Liibanon, Saudi Araabia, Bahrein, Iisrael, Egiptus, Türgi, India, Usbekistan, Türkmenistan, Tadžikistan, Mongoolia, Tai, Singapur, Malaisia, Indoneesia, Vietnam, Filipiinid, Myanmar, Tonga, Mehhiko , Ecuador, Nicaragua, Boliivia, Tšiili, Costa Rica, Colombia, Lõuna-Aafrika Vabariik, Kenya, Uganda, Angola, Malawi, Peruu, Guatemala, Argentina, Paraguay, Tobago jne.

Saada hinnapakkumist

Hankige hinnapakkumine. Saate kiire vastuse, välja arvatud nädalavahetusel ja pühadel.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail