KEMOLO külmkuivatite ettevõte on üks peamisi toiduainete tööstuslike külmkuivatusseadmete tootjaid ja tarnijaid, millel on kaks töökoda kuni 60 000 ruutjalga Hiinas külmkuivatite tootmiseks ainult alates 2005. aastast, tarninud 1600+ toiduainete külmkuivatuskomplekti. süsteemid kasutajatele enam kui 50 riigis üle maailma.

KEMOLO pakkumised

< 3 tonni igapäevane külmkuivatusprojekt - standardne KEMOLO üheosaline külmkuivatusmasin.

3-30 tonni igapäevane külmkuivatusprojekt - standardsed KEMOLO mitmeosalised külmkuivatid.

> 30 tonni igapäevane külmkuivatusprojekt – spetsiaalsed kohandatud külmkuivatusseadmed.


Tehase projekteerimine, külmkuivatusseadmete valmistamine, paigaldus, käivitamine, koolitus.


KEMOLO kvaliteedikontroll ja garantii

KEMOLO külmkuivatimasinad on valmistatud vastavalt rahvusvahelisele standardile (ISO9001, CE, ASME, EAC, FDA) kaheaastase ülemaailmse garantiiga. Materjali kontroll, paksuse kontroll, komponentide kaubamärgi kontroll.


Katsetamine 3-astmelised rõhukatsed, NDT-testid; Mittekoormuskatse ja täiskoormuse katse. külmkuivati, lüofilisaatorid, külmkuivatusmasin, seadmed

KEMOLO kontrollib QC, OQ, PQ, FAT, kolmanda osapoole kontroll on vastuvõetav.


Tippbrändi tarvikute kasutuselevõtu ja kogenud viimistletud meisterlikkusega saavutasid KEMOLO külmkuivatid, mis on aastakümneid stabiilselt ja usaldusväärselt kasutajate juures töötanud, hea maine ja kasutajate usalduse. KEMOLO kasutajad on loonud kuulsaid külmkuivatatud kaubamärke ja laienenud märkimisväärse kasumimarginaaliga.


Kõik uued kliendid võisid kergesti leida, et “KEMOLO külmkuivati” on Google’is Bingis kuum märksõna. Pikaajalise hoolika ja põhjaliku võrdluse käigus avastasid nad, et KEMOLO on kõigi tarnijate seas parim valik. Võtke KEMOLOga viivitamatult ühendust, et luua oma külmkuivatatud ettevõte võimalikult varakult.


Saada hinnapakkumist

Hankige hinnapakkumine. Saate kiire vastuse, välja arvatud nädalavahetusel ja pühadel.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail