„Kemolo Freeze Dryer Co., Ltd.“, kaip ir pavadinimas, daugiausia ir tik skirta „šaldymo džiovintuvui“. „Kemolo“ yra didelis įvairių maisto, mitybos, biologinių, farmacijos, ekstraktų, kavos ir naminių gyvūnėlių ėdalo šaldymo džiovintuvų gamintojas ir eksportuotojas.

 

Įkūrėjų komanda užsiima džiovinimo šalčiu pramone nuo 2005 m. Iš pradžių nuo 20 000 kvadratinių pėdų ploto, o šiandien išplėtota iki 140 000 kvadratinių pėdų, Kemolo tampa pasauliniu dideliu džiovinimo šalčiu įrangos gamintoju.


džiovinimo šaldiklis, liofilizatoriai, šaldymo džiovinimo mašina, įranga

Su unikaliais džiovinimo šalčiu dizaino ir energijos taupymo patentais yra pastatytos kelios didelės apimties gamybos linijos, todėl vienu metu galima pagaminti dešimtis didelių džiovinimo šalčiu mašinų, kad būtų galima greitai pristatyti!

 

Metinis didelių šaldymo džiovintuvų gamybos pajėgumas yra šimtai vienetų, o mažų šaldymo džiovyklių metinis gamybos pajėgumas – tūkstančiai vienetų. Šiuo metu daugiau nei 60 pasaulio šalių veikia tūkstančiai Kemolo didelės šalčiu džiovinamos įrangos ir dešimtys tūkstančių mažų šaldymo džiovintuvų. Didelio masto maisto produktų šaldymo džiovinimo pramonėje didžiąją rinkos dalį užima „Kemolo“. Ir 7 garantinio aptarnavimo centrai yra pastatyti Europoje, Šiaurės Amerikoje, Lotynų Amerikoje, Okeanijoje, Artimuosiuose Rytuose, Vidurio ir Rytų Azijoje. Įgyvendinus glaudesnį bendradarbiavimą, kartu su partneriais bus įkurta daugiau rinkodaros ir garantinio aptarnavimo centrų dešimtyse pasaulio šalių.

 

8 serijos šaldymo džiovintuvai tiekiami tarptautinei rinkai, kad atitiktų skirtingų klientų poreikius

džiovinimo šaldiklis, liofilizatoriai, šaldymo džiovinimo mašina, įranga

HL serijos yra mažos ir tinkamos namams, universitetams, laboratorijoms, tyrimų institutams ar mažoms įmonėms. EL serijos yra paprastos ir kompaktiškos konstrukcijos, pagamintos iš dažyto plieno su ekonomiškais priedais; EL-Pro patobulinta iki nerūdijančio plieno kameros; EL-Max yra atnaujintas iki nerūdijančio plieno ir aukščiausios kokybės priedų; FD serija pasižymi tvirtu kameros dizainu. FD-E yra spinduliavimo tipo ir pagamintas iš nerūdijančio plieno kameros su ekonomiškais priedais, FD-R yra spinduliuojančio tipo ir pagamintas iš nerūdijančio plieno kameros su aukščiausios kokybės priedais; FD-C yra laidaus tipo ir pagamintas iš nerūdijančio plieno kameros su aukščiausios kokybės priedais. PL serijos liofilizatoriai tinka neinjekciniams vaistams. Po ilgų pastangų Kemolo šaldymo džiovinimo mašinos yra puikiai optimizuotos patikimumo, stabilumo ir ilgaamžiškumo aspektais! MTEP komandos tikslai: didesnė talpa, trumpesnis džiovinimo užšaldymo laikas, mažesnės energijos sąnaudos. 

džiovinimo šaldiklis, liofilizatoriai, šaldymo džiovinimo mašina, įranga


Medžiagos patikrinimas, storio patikrinimas, komponentų prekės ženklo patikra.

Bandymas 3 pakopų slėgio bandymas, NDT bandymas; bandymas be apkrovos ir visos apkrovos bandymas.

QC, OQ, PQ, FAT, trečiosios šalies patikrinimas yra priimtinas.

 

Pritaikę geriausių prekės ženklų priedus ir įmantrius meistriškus, „Kemolo“ šaldymo džiovintuvai jau keletą dešimtmečių stabiliai ir patikimai veikia naudotojų vietose, įgijo gerą reputaciją ir vartotojų pasitikėjimą. „Kemolo“ vartotojai jau sukūrė daug žinomų liofilizuotų prekių ženklų ir išsiplėtė su įspūdingomis pelno maržomis.

 

Visi klientai gali nesunkiai pastebėti, kad „Kemolo šaldymo džiovintuvas“ yra populiariausias raktažodis „Google“, „Bing“ ir „YouTube“.

Po ilgo ir kruopštaus išsamaus palyginimo jie nustatė, kad Kemolo yra geriausias pasirinkimas tarp visų šaldymo džiovintuvų tiekėjų.

Norėdami gauti daugiau vertingos informacijos, susisiekite su Kemolo dabar. Daugiau žmonių pasinaudos šia potencialia džiovinimo šalčiu technologija! 


Pagrindinių Kemolo šaldymo džiovintuvų rinkų sąrašas:

Kinija, JAV, Kanada, Australija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė, Vokietija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Graikija, Suomija, Danija, Švedija, Norvegija, Islandija, Nyderlandai, Lenkija, Austrija, Slovėnija, Rumunija, Rusija , Estija, Serbija , Latvija, Kroatija, Moldova, Šiaurės Makedonija, Libanas, Saudo Arabija, Bahreinas, Izraelis, Egiptas, Turkija, Indija, Uzbekistanas, Turkmėnistanas, Tadžikistanas, Mongolija, Tailandas, Singapūras, Malaizija, Indonezija, Vietnamas, Filipinai, Mianmaras , Tonga, Meksika , Ekvadoras, Nikaragva, Bolivija, Čilė, Kosta Rika, Kolumbija, Pietų Afrika, Kenija, Uganda, Angola, Malavis, Peru, Gvatemala, Argentina, Paragvajus, Tobagas ir kt.

Gaukite citatą

Gaukite citatą. Gausite greitą atsakymą, išskyrus savaitgalį ir šventes.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail