KEMOLO šaldymo džiovintuvų įmonė yra viena iš pagrindinių didelio masto pramoninių maisto produktų šaldymo džiovinimo įrangos su dviem cechais iki 60 000 kv. pėdų Kinijoje gamintojų ir tiekėjų tik nuo 2005 m., tiekia 1600+ pilnų maisto produktų šaldymo džiovinimo komplektų. sistemos vartotojams daugiau nei 50 šalyse visame pasaulyje.


KEMOLO pasiūlymai

< 3 tonų kasdienis džiovinimo šalčiu projektas – standartinė KEMOLO vienetinė šaldymo džiovinimo mašina.

3 - 30 tonų paros užšaldymo džiovinimo projektas - standartinės KEMOLO kelių blokų šaldymo džiovintuvai.

> 30 tonų kasdienis džiovinimo šalčiu projektas – speciali pritaikyta šaldymo džiovinimo įranga.


Gamyklinis projektavimas, šaldymo džiovinimo įrangos gamyba, montavimas, paleidimas, mokymas.


KEMOLO Kokybės kontrolė ir garantija

KEMOLO šaldymo džiovinimo mašinos yra pagamintos pagal tarptautinį standartą (ISO9001, CE, ASME, EAC, FDA) su dvejų metų pasauline garantija. Medžiagų patikrinimas, storio patikrinimas, komponentų prekės ženklo patikra.


Testavimas 3 etapų slėgio bandymai, NDT bandymai; Neapkrovos bandymas ir visos apkrovos bandymas. džiovinimo šaldiklis, liofilizatoriai, šaldymo džiovinimo mašina, įranga

KEMOLO tikrina QC, OQ, PQ, FAT, trečiosios šalies patikrinimas yra priimtinas.


Pritaikę aukščiausios kokybės prekės ženklo priedus ir įmantrius meistriškus, KEMOLO šaldymo džiovintuvai, stabiliai ir patikimai eksploatuojami naudotojų svetainėje, įgijo gerą reputaciją ir vartotojų pasitikėjimą. KEMOLO vartotojai sukūrė žinomus liofilizuotus prekės ženklus ir išsiplėtė su nemaža pelno marža.


Visi nauji klientai gali lengvai pastebėti, kad „KEMOLO šaldymo džiovintuvas“ yra populiariausias „Google“ raktažodis, „Bing“. Ilgą laiką atlikę kruopštų ir išsamų palyginimą, jie supras, kad KEMOLO yra geriausias pasirinkimas tarp visų tiekėjų. Nedvejodami susisiekite su KEMOLO, kad kuo anksčiau sukurtumėte savo liofilizuotą verslą.


Gaukite citatą

Gaukite citatą. Gausite greitą atsakymą, išskyrus savaitgalį ir šventes.

WhatsApp/Wechat/Mobile +8615380024001

sales@kemolo.com

00:00 - 24:00

WhatsApp
E-mail